Adwokaci i Radcowie Prawni

Kancelaria adwokacka. Kancelaria radców prawnych.

Skontaktuj się z naszą kancelarią:

Stoisława 3/3
70-223 Szczecin

Telefon: 91 433-33-43
E-mail: kancelaria@adwokat-matlak.pl

Informacje o kancelarii

Kancelaria Prawna "Matlak i wspólnicy" istnieje od ponad 16 lat. Od tego czasu zespół kancelarii złożony ze skutecznych adwokatów i radców prawnych pomogą rozwiązać każdy problem prawny, zarówno klienta indywidualnego jak i korporacyjnego. Od wielu lat, wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie adwokaci i radcowie prawni wspierają w sporach sądowych setki klientów. Kancelaria prowadzi szeroką praktyką w szczególności, prowadząc szereg sporów sądowych z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego t.j. spraw o zapłatę, odszkodowawczych, spadkowych, rodzinnych w tym rozwodów, sporów alimentacyjnych, czy władzy rodzicielskiej, karnych w tym dotyczących szeroko rozumianej przestępczości gospodarczej, przestępstw związanych z wypadkami samochodowymi.

Ponadto kancelaria od wielu lat pomaga przedsiębiorcom w ramach prowadzenia stałej obsługi prawnej przedsiębiorstw z branży budowlanej, obrotu nieruchomościami i zarządzania nieruchomościami, z branży turystycznej i gastronomicznej oraz energetyki. Nadto kancelaria obsługuje ogólnopolskie związki zawodowe m.in. służb mundurowych, zajmując się, choćby opiniowaniem aktów prawnych, czy przygotowując skargi do Trybunału Konstytucyjnego.

Kancelaria prawna "Matlak i wspólnicy" prowadzi szereg spraw dotyczących przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych, aktualnie kancelaria prowadzi również szereg sporów sądowych dotyczących unieważnienia frankowych kredytów hipotecznych, czy sporów związanych z dezubekizacją.

 

zobacz ofertę kancelarii »